Olimpiada Lectura ca abilitate de viață – LAV pentru elevii din clasele a IX-a – a XII-a, Etapa județeană, 12 martie 2022

11 March 2022

 

 Rezultate finale OLAV - nivel 1 [link pdf ] 

 

 Rezultate finale OLAV - nivel 2 [ link pdf ]

 

 

Rezultate contestații OLAV - nivel 1 [link pdf ] 

 

 Rezultate contestații OLAV - nivel 2 [ link pdf ]

 

 

 

În atenția participanților:

 

  • Listele cu repartizarea elevilor pe săli se afișează la avizierul Colegiului Național „Costache Negruzzi” Iași în ziua de vineri, 11 martie 2022, după ora 1500.
  • Ora la care elevii vor fi prezenţi sâmbătă este 900, cu precizarea că accesul în săli este permis până la ora 930. Elevii se vor legitima cu o copie după certificatul de naştere/carnet de elev avizat pentru anul şcolar în curs/carte de identitate.
  • Proba scrisă va începe la ora 1000 și va dura 3 ore.
  • Rezultatele inițiale vor fi afişate la avizierul și pe site-ul Colegiului Național „Costache Negruzzi” Iași, după finalizarea evaluării, în cursul zilei de sâmbătă, 12 martie 2022, după ora 1900, cu respectarea normelor de protecție a datelor cu caracter personal, conform legii.
  • Eventualele contestaţii se vor depune la secretariatul Colegiului Național „Costache Negruzzi” Iași în ziua de luni, 14 martie 2022, între orele 1300-1500. Rezultatele finale se vor afişa la avizierul liceului în aceeași zi, după ora 1800.

 

                        Vă mulțumim pentru interesul acordat și vă dorim succes!

Comisia județeană

 

 

 

Top